POLIAMORYCZNY ROMANS NA ZOMBIACZKĘ, CZŁOWIEKA I PÓŁNOCNICĘ

Piotr i Jutka mogliby wyglądać na zwykłą parę, gdyby nie to, że Jutka jest zombie, a miejscem ich randek jest rozległy cmentarz zamieszkały przez nieumarłych i duchy. Sytuację jeszcze bardziej komplikuje fakt, że Jutka ma dziewczynę – Kasię, która nie żyje już od kilkuset lat i wcale nie jest zachwycona nowym adoratorem swojej kochanki.

Marcin Bartosz Łukasiewicz, „Moja martwa dziewczyna”. Zysk i S-ka Wydawnictwo, Poznań 2023. Oprawa miękka ze skrzydełkami, stron 336. Projekt okładki Tobiasz Zysk. Premiera 14 sierpnia 2023.

Spokojną egzystencję zjaw, topielic, ghuli i innych mieszkańców nekropolii zakłóca tajemnicze morderstwo, bezpośrednio związane z przeszłością Jutki. Znalezienie trupa na cmentarzu uruchamia lawinę zdarzeń, która zagrozi pokojowemu współistnieniu ludzi, nieumarłych i duchów. Przeczytajcie książkę o miłości, która jest silniejsza niż śmierć, i morderstwie, które przeraziło nawet nieumarłych.

Opinie o książce “Moja martwa dziewczyna”:

Łukasz Radecki, autor horrorów i cyklu Zombie.pl: Trzeba dużej odwagi, żeby w dzisiejszych czasach pisać o żywych trupach w tak oryginalny sposób. Marcin Łukasiewicz brawurowo miesza motyw zombie z urban fantasy, kryminałem i doprawia to wszystko erotyczną pikanterią. I wychodzi mu to nad wyraz zjawiskowo.

Magdalena Świerczek-Gryboś, pisarka SF, autorka „Trupokupców”: „Moja martwa dziewczyna” przyniesie odpowiedzi na pytania, które wcześniej nie przyszłyby Wam do głowy. Czy seks z zombie wymaga uszczknięcia nieco mięsa? Dlaczego gniazda ghuli przypominają sleep-roomy? Czy ludzie naparzają się kijami z nieumarłymi? Dla Marcina Łukasiewicza śmierć i cmentarz to ledwie wstęp dla bogatej wyobraźni, a nie granica bez powrotu. Dobrej zabawy i pamiętajcie: licho nie śpi!

Aleksandra Borowiec, autorka powieści „Empatajzer”: Poliamoryczny romans na zombiaczkę, człowieka i północnicę? Którzy do rozwikłania mają nie lada kryminalną intrygę, mogącą zagrozić kruchej równowadze w relacjach ludzi i nie-ludzi? Tego jeszcze nie grali! Ale: bohaterki są więcej niż charakterne, zagadka kryminalna więcej niż wciągająca, akcja więcej niż wartka. Dołóżcie do tego dwóch staruszków rodem z Muppetów i macie powieść, po którą warto sięgnąć.

Marcin Bartosz Łukasiewicz. Fot. FACEBOOK

O autorze: Marcin Bartosz Łukasiewicz jest gitarzystą jazzowym, z zawodu muzykiem i nauczycielem. Mieszka w Zielonej Górze. Uwielbia psy, urbexy (miejsca opuszczone) i muzykę. Wcześniej publikował różne opowiadania w antologiach (m.in. w „Gruzach”, „Nowoświatach”, „Snach Umarłych”, „Zapomnianych Snach”), a książka „Moja martwa dziewczyna” jest jego oryginalnym debiutem powieściowym, w którym występują zombiaczka, północnica i inne żywe trupy. Gatunkowo jest to kryminał pomieszany z romansem, urban fantasy i szczyptą erotyki. Oprac. (BUS)

Marcin Bartosz Łukasiewicz, „Moja martwa dziewczyna”. Zysk i S-ka Wydawnictwo, Poznań 2023. Oprawa miękka ze skrzydełkami, stron 336. Projekt okładki Tobiasz Zysk. Premiera 14 sierpnia 2023. Książkę można zamówić z rabatem w księgarni internetowej wydawcy na https://sklep.zysk.com.pl/moja-martwa-dziewczyna.html. Dzięki życzliwości wydawcy dysponujemy 2 egzemplarzami powieści. Poniżej konkurs dla Czytelników.

KONKURS CZYTELNICZY

Dzięki uprzejmości Zysk i S-ka Wydawnictwa (www.zysk.com.pl) ogłaszamy dla Czytelników portalu LADY’S CLUB konkurs, w którym można zdobyć 2 egzemplarze książki Marcina Bartosza Łukasiewicza „Moja martwa dziewczyna”. Otrzymają je ci z Państwa, którzy pierwsi odpowiedzą na pytanie: Jaki tytuł nosiła antologia, w której Marcin Bartosz Łukasiewicz opublikował w tym roku swoje opowiadanie SF za darmo? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: redakcja@ladysclub-magazyn.pl.

REGULAMIN

1. Nagrodę w konkursie stanowią 2 egzemplarze książki Marcina Bartosza Łukasiewicza „Moja martwa dziewczyna”, ufundowane przez Zysk i S-ka Wydawnictwo.

2. Rozdanie przewiduje 2 zwycięzców – każdy z nich otrzyma po jednym egzemplarzu książki.

3. Rozdanie trwa od 28 sierpnia 2023 roku do wyczerpania nagród.

4. Do rozdania można zgłosić się tylko raz.

5. Zadanie polega na jak najszybszym nadesłaniu odpowiedzi na pytanie: Jaki tytuł nosiła antologia, w której Marcin Bartosz Łukasiewicz opublikował w tym roku swoje opowiadanie SF za darmo?

6. Spośród nadesłanych odpowiedzi redakcja wyłoni 2 zwycięzców.

7. Wyniki zostaną ogłoszone pod informacją o książce na portalu LADY’S CLUB w sekwencji PAN BOOK.

8. Uczestnicy mają 3 dni na przesłanie wraz z odpowiedziami na adres redakcja@ladysclub-magazyn.pl swoich danych do wysyłki nagród drogą pocztową; w przypadku braku takiej informacji w wyznaczonym czasie zostanie wybrana kolejna osoba.

ROZWIĄZANIE KONKURSU. Pytanie: Jaki tytuł nosiła antologia, w której Marcin Bartosz Łukasiewicz opublikował w tym roku swoje opowiadanie SF za darmo? Odpowiedź: Marcin Bartosz Łukasiewicz opublikował za darmo opowiadanie „Sen życia z miłosnym tańcem dwóch jednakowych Michałów w tle” w tomie „Stojąc po kostki w zapachu ryb”. Tę antologię opowiadań fantastycznych można pobrać nieodpłatnie w różnych formatach ze strony https://antologia.smolec.pl/opencart3/ryby/stojac-po-kostki-w-zapachu-ryb. Książki otrzymują: 1) Natalia Strągowska, Gościcino; 2) Anna Baran, Jaworzno. GRATULUJEMY! (wpis z 5 września 2023)

Napisano w Pan Book

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress