RAPORT O UWIEDZIONYCH PRZEZ ROSJĘ. WSZYSTKIE PIONKI PUTINA

Jedni robią to za pieniądze, inni dla kariery, wielu z zacietrzewienia i głupoty. Rosja Putina kładzie się do łóżka z przedstawicielami elit politycznych, wyrafinowanymi intelektualistami i biznesem równie chętnie, jak z przerażoną zmianami klimatycznymi młodzieżą i zwykłymi bandziorami spod znaku komunizmu czy nazizmu.

Kacper Płażyński, prawicowy polityk (życiorys można znaleźć w Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Kacper_Płażyński), patrzy na rosyjskie wpływy na Zachodzie z nowej perspektywy. Zamiast rozglądać się po ekstremistycznych obrzeżach, skupia wzrok na centrum, nie oszczędzając ludzi uznawanych za nietykalnych. Skrupulatna, odkrywająca wiele nieznanych szerzej powiązań i mechanizmów analiza służy także do poszukiwania odpowiedzi na pytanie, jak prowadzić polską politykę, by była ona jednocześnie skuteczna i etyczna.

„Wszystkie pionki Putina” to raport o uwiedzionych, uzależnionych i skorumpowanych, a także użytecznych idiotach rosyjskich służb i polityków. Książka jest już w księgarniach, można ją też zamówić u Wydawcy na stronie https://sklep.zysk.com.pl/wszystkie-pionki-putina-rosyjski-lobbing.html. Dzięki życzliwości oficyny Zysk i S-ka mamy dla Was 3 egzemplarze tej liczącej 456 stron publikacji. Poniżej nasz konkurs dla Czytelników.

KONKURS CZYTELNICZY

Dzięki uprzejmości Zysk i S-ka Wydawnictwa (www.zysk.com.pl) ogłaszamy dla Czytelników portalu LADY’S CLUB konkurs, w którym można zdobyć 3 egzemplarze książki Kacpra Płażyńskiego „Wszystkie pionki Putina”. Otrzymają je ci z Państwa, którzy odpowiedzą na pytanie: Które miejsce na świecie zajmuje aktualnie Rosja pod względem współczynnika śmierci z powodu spożycia alkoholu, a które z powodu zażywania narkotyków? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: redakcja@ladysclub-magazyn.pl.

REGULAMIN

1. Nagrodę w konkursie stanowią 3 egzemplarze książki Kacpra Płażyńskiego „Wszystkie pionki Putina”, ufundowane przez Zysk i S-ka Wydawnictwo.

2. Rozdanie przewiduje 3 zwycięzców – każdy z nich otrzyma po jednym egzemplarzu książki.

3. Rozdanie trwa od 9 listopada 2023 roku do wyczerpania nagród.

4. Do rozdania można zgłosić się tylko raz.

5. Zadanie polega na nadesłaniu odpowiedzi na pytanie: Które miejsce na świecie zajmuje aktualnie Rosja pod względem współczynnika śmierci z powodu spożycia alkoholu, a które z powodu zażywania narkotyków?

6. Spośród nadesłanych odpowiedzi redakcja wyłoni 3 zwycięzców.

7. Wyniki zostaną ogłoszone pod informacją o książce na portalu LADY’S CLUB w sekwencji PAN BOOK.

8. Uczestnicy mają 3 dni na przesłanie wraz z odpowiedziami na adres redakcja@ladysclub-magazyn.pl swoich danych do wysyłki nagród drogą pocztową; w przypadku braku takiej informacji w wyznaczonym czasie zostanie wybrana kolejna osoba.

Współczesna grafika, jakich pełno w internecie, pokazuje miejsce właściwe dla Putina, zbrodniarza wojennego.

ROZWIĄZANIE KONKURSU. Pytanie: Które miejsce na świecie zajmuje aktualnie Rosja pod względem współczynnika śmierci z powodu spożycia alkoholu, a które z powodu zażywania narkotyków? Odpowiedź: Rosja jest państwem, w którym alkoholizm jest jednym z najpoważniejszych problemów społecznych – zajmuje 3. miejsce na świecie pod względem ilości zgonów z powodu spożycia alkoholu. Wyprzedzają ją jedynie Białoruś i Mongolia. Rekordowe w Rosji są także wskaźniki zgonów wywołanych zażyciem narkotyków – pod tym względem „raj Putina” zajmuje 7. miejsce na świecie. Według danych WHO, w 2020 roku zanotowano tam aż 60-procentowy wzrost spożycia narkotyków (źródło: https://www.worldlifeexpectancy.com/pl/russia-drug-use). Polska w tym rankingu zajmuje 142. miejsce. Książki otrzymują: 1) Bronisław Wilczek, Szczyrk; 2) Anna Konieczna, Tarnobrzeg; 3) Czesława Bruś, Legnica. GRATULUJEMY! (wpis z 18 listopada 2023)

Napisano w Pan Book

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress