KSIĄŻKA, KTÓRA NAPRAWDĘ NIE CHCIAŁA BYĆ CZYTANA

O, nie! Kolejna książka, która nie chce być czytana!

David Sundin, „Książka, która NAPRAWDĘ nie chciała być czytana”, Zysk i S-ka Wydawnictwo (www.zysk.com.pl), Poznań 2023, str. 32, oprawa twarda. Premiera 23 maja 2023. Tłumaczenie Anna Czernow.

Pamiętacie sprzed roku „Książkę, która nie chciała być czytana” szwedzkiego autora Davida Sundina? To trzymajcie się krzeseł, bo oto nadciągnęła jej koleżanka. I ta książka NAPRAWDĘ nie chce być czytana. Jeśli spodziewacie się najsłodszej na świecie książeczki dla dzieci – wybierzcie coś innego. Bo ta książka gryzie, wykręca się i oszukuje. Ale… jeśli poklepiecie ją ostrożnie, z czułością, to być może da się oswoić. A wtedy okaże się, że to cudownie żywa, nieokiełznana i absolutnie czarodziejska książka. Gwarantuje jeszcze więcej przyjemnej, głośnej lektury i mnóstwo śmiechu. Będziecie się wygłupiać, główkować nad tym i owym oraz mówić różne miłe rzeczy. I na pewno przy tym się spocicie, ale warto!

Czy odważycie się przeczytać książkę, która tego nie chce? Premiera 23 maja 2023. Ilustracje Caroline Linhult. Książkę można zamówić z rabatem w księgarni internetowej wydawcy na https://sklep.zysk.com.pl/ksiazka-ktora-naprawde-nie-chciala-byc-czytana.html. Stron 32, oprawa twarda. Tłumaczenie Anna Czernow.

DAVID SUNDIN. Fot. WIKI COMMONS

O autorze: David Sundin (rocznik 1976) jest szwedzkim pisarzem, aktorem, prezenterem telewizyjnym i komikiem. Jego „Książka, która nie chciała być czytana” (polskie wydanie Zysk i S-ka 2022) była najlepiej sprzedającą się książką dla dzieci w Szwecji w 2020 roku. Jej tłumaczenia ukazały się w ponad 25 krajach.

KONKURS CZYTELNICZY

Dzięki uprzejmości Zysk i S-ka Wydawnictwa (www.zysk.com.pl) ogłaszamy dla Czytelników portalu LADY’S CLUB konkurs, w którym można zdobyć 3 egzemplarze „Książki, która NAPRAWDĘ nie chciała być czytana” Davida Sundina. Otrzymają je ci z Państwa, którzy jako pierwsi odpowiedzą na pytanie: W jakim filmie wystąpił David Sundin i kogo zagrał? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: redakcja@ladysclub-magazyn.pl.

REGULAMIN

1. Nagrodę w konkursie stanowią 3 egzemplarze „Książki, która NAPRAWDĘ nie chciała być czytana” Davida Sundina, ufundowane przez Zysk i S-ka Wydawnictwo.

2. Rozdanie przewiduje 3 zwycięzców – każdy z nich otrzyma po jednym egzemplarzu książki.

3. Rozdanie trwa od 1 czerwca 2023 roku do wyczerpania nagród.

4. Do rozdania można zgłosić się tylko raz.

5. Zadanie polega na nadesłaniu odpowiedzi na pytanie: W jakim filmie wystąpił David Sundin i kogo zagrał?

6. Spośród nadesłanych odpowiedzi redakcja wyłoni 3 zwycięzców.

7. Wyniki zostaną ogłoszone pod informacją o książce na portalu LADY’S CLUB w sekwencji PAN BOOK.

8. Zwycięzcy mają 3 dni na przesłanie wraz z odpowiedzią na adres redakcja@ladysclub-magazyn.pl swoich danych do wysyłki nagrody drogą pocztową – w przypadku braku takiej informacji w wyznaczonym czasie zostanie wybrana kolejna osoba.

ROZWIĄZANIE KONKURSU. Pytanie: W jakim filmie wystąpił David Sundin i kogo zagrał? Odpowiedź: Sundin zagrał w 2020 roku gangstera Harry’ego Dynamita w szwedzkiej komedii Tomasa Alfredsona „Se upp för Jönssonligan” („Uważaj na gang Jönssona”) wraz z komikami Henrikiem Dorsinem i Andersem „Ankanem” Johanssonem. Filmów o bandzie Jönssona powstało piętnaście, ta seria wzorowana była na duńskich komediach o gangu Olsena. Książki otrzymują: 1) Dawid Serowski, Warszawa; 2) Natalia Strągowska, Gościcino; 3) Czesława Haftarczyk, Wisła. GRATULUJEMY! (wpis z 5 czerwca 2023)

Napisano w Pan Book

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress