DEADLINE NA SZCZĘŚCIE

Nowość z Wydawnictwa ZYSK I S-KA (www.zysk.com.pl)

Ewa, ambitna menadżerka, nie waha się ani sekundy, gdy na horyzoncie pojawia się szansa awansu czy choćby nagrody. W biurze spędza długie godziny, bez żalu rezygnując z życia towarzyskiego i powoli tracąc kontakt z własnym mężem. Zupełnie nie spodziewa się nadchodzącego huraganu, który zburzy jej uporządkowaną codzienność. Jeden nieszczęśliwy wypadek, jeden telefon, jedna szybka decyzja. Co ma z tym wspólnego zwariowana siedmiolatka, niesforny labrador Browar i wszystko gryzący chomik Hubert? I czy cokolwiek może się okazać ważniejsze od dotrzymania deadline’u w pracy?

Daria Skiba, kraina-ksiazka-zwana.pl: “Deadline na szczęście” to ciepła, wzruszająca, a zarazem zabawna opowieść, która zmusza do refleksji. Czy zastanawialiście się, co byście zrobili, gdyby wyznaczono Wam jedyny deadline w życiu – na szczęście? Polecam tę powieść każdemu. Jestem pewna, że podobnie jak ja znajdziecie w niej odpowiednie wskazówki.

Rok wydania: 2018, stron: 312, już w księgarniach!

Wywiad z Anną Tabak znajdziecie w lutowo-marcowym numerze magazynu Lady’s Club. Więcej informacji o autorce na stronie www.annatabak.pl.

Napisano w Pan Book

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress