Cudowne metamorfozy

Dzięki Dress for Success Poland przeżyłam wyjątkowy dzień!
Metamorfozy, jakie dla nas, beneficjentek, przygotowała Dorota Stasikowska-Woźniak, dyrektorka stowarzyszenia, przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Sesja trwała prawie 10 godzin. Pierwsze zdjęcia robione były w Katowicach. Miałam przyjemność uczestniczyć w akcji drugiego dnia. Powstaje poradnik dla kobiet „W sukience do sukcesu”. W nakładzie 10 tys. egzemplarzy i formacie A4 ukaże się w październiku. Ekipa, która pracowała nad naszymi wizerunkami to wizażystka Wioletta Uzarowicz, fryzjerzy z Akademii Berendowicz & Kublin, fotograf Marcin Gorgolewski i modelki, czyli beneficjentki Dress for Success Poland.

 

Najpierw w zaaranżowanym studiu Marcin Gorgolewski fotografował nas przed zmianami. Następnie przeszłyśmy do salonu Berendowicz & Kublin, gdzie pod czujnym okiem Beaty Berendowicz przemieniono nasze włosy i fryzury. Było farbowanie, strzyżenie, prostowanie, podkręcanie, a wszystko w cudownej atmosferze i przy pełnym zrozumieniu naszych wątpliwości i obaw. Po zmianie uczesań wróciłyśmy do siedziby Dress for Success Poland, gdzie wpadłyśmy w ręce Wioli Uzarowicz, która malowała na naszych twarzach niczym malarz na płótnie. Spod ręki Wioletty wychodziłyśmy gruntownie odmienione! Następnie przeszłyśmy z powrotem na plan zdjęciowy, już zdecydowanie śmielej. W końcu odmieniłyśmy się, nie tylko wizerunkowo. Marcin wykonał nam profesjonalną sesję w studiu i plenerze. Okazuje się, że każda kobieta jest piękna, tylko czasem trzeba to piękno wydobyć, zobaczyć i uwierzyć!

Marta Dziekańska

 

Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress