LIPIEC I SIERPIEŃ 2020. HOROSKOP NUMEROLOGICZNY

WRÓŻKA MARGITA

Rok 2020 posiada wibrację 4 (2+0+2+0=4), natomiast LIPIEC wibruje Dwójką z Jedenastki (4+7=11, a zatem 1+1=2). To wibracja sprzyjająca współpracy i dialogowi, dyplomacji, ale też samopoznaniu, słuchaniu intuicji, rozwijaniu umiejętności słuchania innych. Cyfra 2 z mistrzowskiej 11 oznacza, że współpraca z innymi powinna mieć wymiar ogólnoludzki i światowy – na rzecz wspólnej, lepszej przyszłości nas wszystkich. Tak wysokie wibracje skłaniają ludzi do zmian na lepsze. Z kolei SIERPIEŃ posiada wibrację Trójki (4+8=12, a 1+2=3). To wibracja towarzyska – cieszy się życiem, zabawą, beztroską. Do tego jest liczbą szczęśliwą, czyli cokolwiek się przydarzy, z tą wibracją skończy się szczęśliwie. To cudowna wibracja na ciężki czas. Do tego czas wakacyjny. Bawmy się więc, radujmy, pozwólmy sobie na chwilę odpoczynku i zabawy. Naładujmy akumulatory dobrą energią.

Poniżej prognozy numerologiczne na LIPIEC i SIERPIEŃ 2020 z wibracjami Miesiąca Osobistego  dla każdej z Dróg Życia osobno.

Jak obliczyć Miesiąc Osobisty? Wystarczy dodać do siebie liczbę Roku Osobistego + numer miesiąca kalendarzowego, jak poniżej na przykładzie:

Dodaj do siebie po kolei wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia, aż otrzymasz wynik jednocyfrowy. Np. jeśli urodziłaś się 24.04.1980, to 2+4+0+4+1+9+8+0 = 28, a 2+8=10, czyli 1 to Twoja Droga Życia. Jesteś Jedynką, a rok 2020 jest Czwórką, więc dla Jedynki rok 2020 jest piątym Rokiem Osobistym (1+4=5). Czyli 2020 to dla Jedynki piąty (5) Rok Osobisty, więc do liczby Roku Osobistego dodajemy liczbę oznaczającą dany miesiąc, w tym wypadku LIPIEC, czyli 7. Dla Jedynek LIPIEC będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 3 (5+7=12 =3). Natomiast SIERPIEŃ będzie dla Jedynek Miesiącem Osobistym o wibracji 4 (5+8=13 =4).

LIPIEC 2020

Jedynka

Dla Jedynek lipiec będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 3. Wakacje będą sprzyjać zabawie i odpoczynkowi. Zwykle zdyscyplinowane i obowiązkowe Jedynki mogą przez chwilę opierać się cudownym wibracjom zabawy, radości i beztroski, ale na próżno. Ta wibracja da energetycznym Jedynkom dodatkowego kopa. Rzucą się one w wir spotkań towarzyskich i wyjazdów wakacyjnych. Oderwą się od codziennych obowiązków, poczują wspaniale, nabiorą więcej optymizmu na przyszłość, pozwolą sobie na beztroskę. Choć przez jedną szaloną chwilę.

Dwójka

Dla Dwójek lipiec będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 4. Dwójki będą miały świetne samopoczucie, choć wibracja 4 skłania do bardziej wytężonej pracy. Dwójkom nie będzie to przeszkadzać, byle pracowały w dobrym towarzystwie. Dwójki, które akurat wyjadą na wakacje, zawsze znajdą koło siebie ludzi, z którymi złapią kontakt i sprzyjające okoliczności do długich rozmów, śmiechów i wspólnej zabawy. Jest to także wibracja skłaniająca do pracy nad sobą. Tutaj Dwójki mogą czuć wewnętrzny opór. Jeśli jednak poczują chęć pójścia na ciekawy kurs rozwoju osobistego – to będzie coś w sam raz dla nich.

Trójka

Dla Trójek lipiec będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 5. Dla towarzyskich Trójek dobra wibracja. Dostaną więcej energii do działania. Zamarzą im się podróże, zmiana klimatu i towarzystwa. Powiew wolności i zmiany. Może się zdarzyć, że zechcą głębszych przeobrażeń w swoim życiu, zmiany partnera, pracy, miejsca zamieszkania. Jeśli dobrze to przemyślą (lipiec nie będzie temu sprzyjał), to zmiany mogą okazać się korzystne. Dobra wibracja do flirtowania, niekoniecznie dla stałych związków. Chyba że partner też poczuje zew wolności i przygody.

Czwórka

Dla Czwórek lipiec będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 6. Uporządkowane i systematyczne Czwórki mogą dobrze poczuć się z tą wibracją. Wibracja 6 przynosi spokój, najchętniej przeżywany na łonie rodziny. Do tego silne poczucie obowiązku, które Czwórkom także nie jest obce. Mogą jednak zechcieć działać na rzecz rodziny i czuć się potem niedocenione. Powinny pamiętać, że warto brać odpowiedzialność wyłącznie za swoje życie i wybory. Może to także być miesiąc rozrachunkowy dla Czwórek, które poczują chęć rozliczeń starych zadawnionych rodzinnych krzywd. Powinny wtedy na spokojnie zastanowić się, czy warto.

Piątka

Dla Piątek lipiec będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 7. Energetycznym Piątkom wibracja 7 może przysporzyć niemałego ciśnienia wewnętrznego. Plany mogą mieć tendencję spowolnienia i poślizgu w realizacji. A Piątki nienawykłe do długich zadumań (wolą działać niż w nieskończoność rozważać za i przeciw) będą nieco skołowane. Niemniej taki wolniejszy czas, spędzony we własnym towarzystwie, jest potrzebny każdemu. Piątki powinny wykorzystać go na medytację, warsztaty rozwoju osobistego i ćwiczenia wyciszające. Na szczęście już w sierpniu dostaną dawkę sporej energii do działania i wtedy będą w swoim żywiole.

Szóstka

Dla Szóstek lipiec będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 8. Rodzinne i odpowiedzialne Szóstki będą świetnie się czuły z tą wibracją. Pozwoli im zyskać więcej pewności siebie i decyzyjności. Szóstki w lipcu będą chodzić twardo po ziemi. Plany, które poczynią, mają szansę na szybką realizację. Powinny jednak uważać, aby zbytnio nie rozpędzić się z chęcią rozstawiania wszystkich po kątach, zwłaszcza członków rodziny. Wibracja ta posiada także aspekt metafizyczny, więc zainteresowane tematami ezoterycznymi Szóstki powinny rozejrzeć się za ciekawymi warsztatami z rozwoju osobistego.

Siódemka

Dla Siódemek lipiec będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 9. Wibracja ta może spowodować, że na ogół skłonne do refleksji Siódemki mogą w lipcu wpaść w nastrój mocno melancholijny. Nie jest to stan całkiem dla nich obcy, jednak powinny starać się wyjść do ludzi, spotykać ze znajomymi, wyjechać na odpoczynek wakacyjny. Potrzebne im będzie wytchnienie od życia codziennego i oderwanie się od natrętnych czasem myśli. Powinny w lipcu szukać towarzystwa ludzi otwartych i nastrojonych optymistycznie. Wibracja 9 skłania także ku służbie na rzecz ludzkości, więc Siódemki będą mogły wykorzystać swoje talenty dla wyższego celu.

Ósemka

Dla Ósemek lipiec będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 1. Świetna wibracja dla zdecydowanych Ósemek. Dostaną dodatkową energię do działania, którą potrafią świetnie wykorzystać. Z wibracją 1 tak naprawdę mogą zrealizować wszystko, o czym marzą i co zechcą wprowadzić w życie. Ósemki powinny uważać jedynie na zapędy autorytarne, gdyż w lipcu może to rodzić konflikty – miesiąc ten poświęcony jest dobrej współpracy między ludźmi. Do dzieła więc, charyzmatyczne Ósemki, wyzwania czekają na realizację!

Dziewiątka

Dla Dziewiątek lipiec będzie Miesiącem Osobistym o wibracji 2. Ciekawie podzieje się w lipcu dla Dziewiątek. Jest to wibracja skłaniająca do współpracy z innymi, do łagodzenia konfliktów, dobrego porozumienia. Dziewiątki posiadają w swojej naturze chęć pomagania innym, jednak wibracje 2 mogą być trudne dla Dziewiątek, stawiając przed nimi dodatkowe wyzwania. Ludzie zachęceni wibracją lipca mogą lgnąć do Dziewiątek w poszukiwaniu pocieszenia, rady i rozwiązania problemów. Skala tego zjawiska może nieco przytłoczyć z natury cierpliwe i grzeczne Dziewiątki. Będzie to lekcja stawiania granic.

SIERPIEŃ 2020

Jedynka

Będzie to dla Jedynek Miesiąc Osobisty o wibracji 4. Pracowita wibracja – nie powinna stwarzać Jedynkom żadnych trudności. Co prawda Jedynki uwielbiają zarządzać innymi, mając ku temu naturalne zdolności, jednak w sierpniu może im sprawić trudność nakłanianie innych do wytężonej pracy. To może rodzić pewne frustracje i ciśnienie wewnętrzne. Cóż, pozostanie samemu zakasać rękawy. Jest to także znakomita wibracja do pracy nad sobą. A wyzwań Jedynkom nie zabraknie! Ale jak to Jedynki – powinny im sprostać znakomicie.

Dwójka

Będzie to dla Dwójek Miesiąc Osobisty o wibracji 5. Świetna wibracja dla Dwójek i to w kolejnym miesiącu wakacyjnym. Wibracja 5 dostarczy energii do działania, podróżowania i zabawy. Dwójki świetnie czują się wśród ludzi, umiejętność współpracy, porozumienia z innymi, to ich żywioł. W sierpniu powinny przebywać dużo wśród ludzi, bawić się, śmiać i cieszyć życiem. Nienajlepsza wibracja, aby nowe związki traktować z poważnymi zamiarami. Raczej dobry czas na wakacyjne flirty. Dwójki powinny wtedy odpoczywać w ruchu, zwiedzać i korzystać z życia w dobrym tego słowa znaczeniu.

Trójka

Będzie to dla Trójek Miesiąc Osobisty o wibracji 6. Sierpień ma wymarzoną wibrację dla Trójek, które będą wtedy w swoim żywiole. Wakacje, przygoda, śmiech i dobra zabawa. Jednak wibracje 6 zwrócą uwagę Trójek na sprawy rodzinne, które wysuną się na plan pierwszy. Obowiązkowe Trójki zechcą się w te sprawy zaangażować. Powinny jednak uważać i nie wtrącać się bez zaproszenia. A jeśli zostaną poproszone o interwencję, powinny zachować ostrożność i uruchomić talenty dyplomatyczne. Powinny także pamiętać, że nie wszystko da się traktować lekko i beztrosko. Choć w sierpniu trudno im będzie zachować powagę.

Czwórka

Będzie to dla Czwórek Miesiąc Osobisty o wibracji 7. Ciekawa wibracja dla Czwórek, skłaniająca do przemyśleń i życiowych refleksji. Na ogół poukładane i uporządkowane Czwórki nie mają problemu z zagłębianiem się w siebie i przemyśleniami na temat spraw życiowych, jednak wibracje 7 mogą popchnąć je bardziej w stronę melancholii. Z drugiej strony wibracja Sierpnia, bardziej frywolna i radosna, będzie się kłócić ze skłonnością do melancholii. Czwórki mogą czuć dysonans wewnętrzny, który będą odczuwać jako ciśnienie i pewnego rodzaju rozchwianie. Do nich należy wybór, jaki kierunek obrać.

Piątka

Będzie to dla Piątek Miesiąc Osobisty o wibracji 8. Ta bardzo ziemska wibracja będzie szalone Piątki dyscyplinować, korygować i sprowadzać na ziemię. Dobrze może im zrobić skupienie się na codziennych sprawach i celach, które świetnie realizuje się ze wsparciem tej wibracji. Niemniej wibracje sierpnia będą im bliższe i będą ciągnąć je w plener – na odpoczynek, do podróży i zabawy. Mogą nie wytrwać długo w stanie skupienia, planowania i realizacji poważnych celów. Nic nie szkodzi, najlepiej słuchać siebie i swojej intuicji. Nic wbrew sobie. W końcu to wakacje!

Szóstka

Będzie to dla Szóstek Miesiąc Osobisty o wibracji 9. Rodzinne i obowiązkowe Szóstki spokojnie przyjmą wibracje 9. Generalne porządki i remonty im niestraszne. Mogą w sierpniu być bardziej refleksyjne, rozmarzone, trochę wycofane z bieżących spraw, ale obowiązków nie zaniedbają. Spokojnie też podejdą do wyzwań sierpnia, czyli radości życia, chęci zabawy i odpuszczenia sobie wszystkich problemów. Raczej będą się przyglądać szaleństwom innych – z dużą dozą dystansu. Jeśli zapragną nieco wakacyjnego szaleństwa, nic nie stanie na przeszkodzie, oprócz nich samych i własnych zahamowań.

Siódemka

Będzie to dla Siódemek Miesiąc Osobisty o wibracji 1. Siódemki z tą wibracją dostaną taką dawkę energii do działania, że mogę się poczuć nieco oszołomione. Na ogół refleksyjne i zamknięte w sobie, Siódemki działają w swoim tempie i po dogłębnym przemyśleniu. Natomiast wibracja 1 będzie ich pchała do przodu i jeśli zechcą ją wykorzystać na swoją rzecz, to będą się dziać rzeczy niesamowite. Do tego wibracja sierpnia skłonić je może do szaleństw i oddania się zabawie. Poczują, że są na swoim miejscu i że mogą się czuć szczęśliwie. Ale mogą też czuć napięcie wewnętrzne między potrzebą ekspresji a starymi przyzwyczajeniami.

Ósemka

Będzie to dla Ósemek Miesiąc Osobisty o wibracji 2. Dobra wibracja dla poprawienia stosunków międzyludzkich, relacji, przyjaźni, miłości, współpracy. Ósemki spokojnie odnajdą się w tej wibracji, choć dla niektórych, tych bardziej autorytarnych, może to stanowić wyzwanie. Może się także zdarzyć, że wszystko sobie pięknie zaplanują, a tu życie wywinie kozła i plany się posypią, szczególnie te wakacyjne. Wibracja sierpnia spowoduje pewne rozluźnienie rygoru i dyscypliny. Dobrze, by Ósemki się temu poddały, mniej będzie potem frustracji i rozczarowań. Świetna zabawa, poczucie szczęścia i radości życia, to główne hasła sierpnia.

Dziewiątka

Będzie to dla Dziewiątek Miesiąc Osobisty o wibracji 3. Dziewiątki mogą poczuć się w sierpniu wyluzowane, spokojniejsze. Mogą mieć chęć nieco się rozerwać, poszukać dobrego towarzystwa. Nie będą też tak poważnie jak zwykle podchodzić do swoich obowiązków i przejmować się losami świata. Mogą się poczuć nieco zmęczone słuchaniem marudzenia innych, zechcą naładować akumulatory. Wakacje temu sprzyjają. Wibracje sierpnia skłonią Dziewiątki do potraktowania siebie łagodniej niż zwykle, z czułością i troską.

Wróżka Margita.

WRÓŻKA MARGITA

Numerolożka i runistka zafascynowana Aniołami i Duchami Natury. Od wielu lat zgłębia tajemnice wszechświata i natury ludzkiej, poznaje różne historie, pomaga w rozwoju duchowym. Prowadzi warsztaty z numerologii rodowej, porównawczej i planu duszy. Mail: margita55@interia.pl, tel. 513 417 581.

Napisano w Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress