LADY’S CLUB magazyn kobiecych inspiracji

0-lc-10-lat

Piątek 25 listopada 2016 był dla wszystkich Przyjaciół i Sympatyków magazynu LADY’S CLUB dniem szczególnym. Spotkaliśmy się Klubie Klimat w Galerii SFERA w Bielsku-Białej w związku z ważnym dla nas projektem wydawniczym – Kalendarzem Lady’s Club 2017. Powstał on z okazji przypadającego w przyszłym roku 10-lecia naszego dwumiesięcznika.

1

Była to zatem okazja podwójna: promocja kalendarza i początek jubileuszu czasopisma, które – jak wiemy – na stałe wpisało się już w krajobraz czytelniczy naszego regionu. Dla kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że wieczór klubowy prowadzili Beata Znamirowska-Soczawa, współtwórczyni i współwłaścicielka (z Ewą Tyszkiewicz) marki Kobieta Szczęśliwa, oraz Stanisław Bubin, redaktor naczelny i wydawca magazynu Lady’s Club. Ogromną radość sprawiła nam obecność Doroty Stasikowskiej-Woźniak, pisarki, dyrektor generalnej stowarzyszenia Dress for Success Poland w Katowicach, która dekadę temu, prowadząc wówczas firmę Polski Dom Kreacji, założyła magazyn Lady’s Club, wtedy jeszcze kwartalnik. Serdeczna przyjaciółka Lady’s Club, stała felietonistka magazynu, wręczyła nam specjalnie dla Czytelniczek wydrukowany komplet „złotych myśli” na różne okazje oraz najnowszą swoją powieść „Boska Nefretete” (napisaną pod rodowym nazwiskiem Ewa Kassala, Wydawnictwo Sonia Draga 2016). Przy okazji, z właściwym sobie wdziękiem, zachęciła wszystkich do przekazania magazynowi Lady’s Club i jego twórcom najbardziej serdecznego, najbardziej magicznego „podmuchu życzeń”, co można obejrzeć poniżej, w galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Zachwyt zebranych wzbudził również nasz ormiański przyjaciel Tigran Vardikyan, artysta plastyk rodem z Erewania, bielszczanin od 1991 roku (www.tigranart.com), który – przy nastrojowej, refleksyjnej muzyce – zaprezentował animację piaskową poświęconą kobietom i naszemu magazynowi. Wyczarowanie za pomocą piasku trudnego graficznie logo Lady’s Club wywołało burzę oklasków. Tigran, wielkie dzięki!

Zaprosiliśmy na to spotkanie kobiety wyjątkowe, magiczne, przebojowe, dynamiczne, spełnione zawodowo i społecznie, liderki biznesu. Dwanaście spośród nich zdecydowało się swoimi portretami ozdobić poszczególne karty kalendarza. I to one, reprezentantki poszczególnych miesięcy 2017 roku, były bohaterkami wieczoru. Nie wszystkie panie, niestety, głównie z powodów zawodowych, mogły do nas przyjechać, ale myślami byliśmy ze wszystkimi. Nasze urocze panie prezentowały się na scenie, opowiadały o sobie, swoich pasjach, rodzinach i firmach. Przekazując jednocześnie mnóstwo pozytywnej energii wszystkim osobom, które zaszczyciły nas w ten piątek swoją obecnością.

Gościem najbardziej przez nas oczekiwanym, gościem specjalnym, była tego dnia – po raz pierwszy w Bielsku-Białej – Ewa Foley (www.ewafoley.pl), sławna propagatorka pozytywnego życia, która przyjechała na nasz klubowy wieczór z inicjatywy marki Kobieta Szczęśliwa (www.kobietaszczesliwa.pl). Fascynujący i ekscytujący wykład Ewy Foley, autorki popularnych książek, także audiobooków, znanych jako „trylogia życia” (ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy, POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu, BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową), na długo pozostanie w pamięci wszystkich słuchaczy.

Za ten wspaniały wieczór chcielibyśmy podziękować także firmie KLER za użyczenie rewelacyjnych mebli i olśniewających lamp, firmie MOKATE, która przybyłych gości częstowała kawami Caffetteria Mokate i herbatami LOYD, Bezglutenowej Kawiarni Florystycznej SWEET BOUQUÈT ze Sfery za przepyszne ciasteczka, ubezpieczalni MetLife, pracownikom Klubu Klimat, którzy zapewnili bezawaryjną obsługę urządzeń elektrycznych i elektronicznych, a także tym wszystkim, którzy – kupując cegiełki – w tym dniu wsparli Fundację Walki z Chorobami Nowotworowymi im. Weroniki Pawlickiej w Żorach, zajmującej się edukacją antyrakową wśród kobiet.

Jeszcze raz dziękuję w imieniu własnym i Zespołu za to, że znaleźliście dla nas czas.

STANISŁAW BUBIN

Kalendarz Lady’s Club 2017 – w formacie A2 i nakładzie 2000 egzemplarzy – zdobią portrety 12 pań, które uczyniły nam zaszczyt i zgodziły się na udział w niezwykłych sesjach fotograficznych w atelier Black Colour Studio w Bielsku-Białej. Przedstawmy je zatem jeszcze raz:

STYCZEŃ

Dr Ewa Trzepizur-Dżoga – certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, właścicielka gabinetu Doktor Ewa w Bielsku-Białej;

LUTY

Barbara Skudrzyk – propagatorka zdrowego i świadomego stylu życia z Rybnika, od kilku lat związana z firmą DuoLife, w której dzięki ogromnemu doświadczeniu w biznesie i umiejętności pracy z ludźmi zajęła pozycję Top Lidera;

MARZEC

Krystyna Rozmus – właścicielka firmy Novaglas System w Bujakowie, od lat zajmująca się łączeniem szkła i metalu;

KWIECIEŃ

Beata Drzazga – prezes zarządu i właścicielka firmy medycznej BetaMed SA w Katowicach (niestety, nieobecna);

MAJ

Beata Chrobak – właścicielka kancelarii doradztwa podatkowego Biuro Rachunkowe Dokum w Tychach;

CZERWIEC

Wioletta Pasternak – właścicielka Salonu Antyoksydacyjnego w Katowicach, związana ze światowym liderem preparatów przeciwstarzeniowych, firmą Nu Skin;

LIPIEC

Ewa Paczyńska – profesjonalna wizażystka i stylistka paznokci z Czechowic-Dziedzic;

SIERPIEŃ

Dr Sybilla Piekarska – specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, przyjmująca pacjentów w swojej praktyce Perfekt-Med w Tychach, jak również w klinice CMR w Bielsku-Białej i szpitalu Tommed w Katowicach;

WRZESIEŃ

Elwira Jakubiec – architekt, właścicielka firmy EM Projekt Architektura i Wnętrza w Bielsku-Białej (niestety, nieobecna);

PAŹDZIERNIK

Joanna Kowalczyk – wraz z mężem Wojciechem prowadząca dwie firmy Prestiż i Expres, zajmujące się produkcją kluczy, sprzedażą maszyn do dorabiania kluczy mieszkaniowych oraz urządzeń do programowania kluczy samochodowych w Sieprawiu koło Krakowa;

LISTOPAD

Ewelina Słowik – współzałożycielka spółki Maffinka, specjalizującej się w wypiekaniu przepysznych, cieszących oko słodkości: nowy lokal Aperta Caffe powstał w listopadzie przy ul. Matejki 3 w Bielsku-Białej (niestety, nieobecna);

GRUDZIEŃ

Sabina Grabska – od 20 lat właścicielka firmy Sukces z siedzibą w Kobiernicach w powiecie bielskim, działającej w branży ubezpieczeń i funduszy emerytalnych; jej agencja reprezentuje 14 największych i najbardziej znanych firm i towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

W tym luksusowym wydawnictwie – prócz wizerunków – znalazły się również informacje o bohaterkach i ich działalności, znaki graficzne i dane teleadresowe firm, praktyk, gabinetów, sklepów, lokali.

PROJEKT PRZYGOTOWALI:

Beata Znamirowska-Soczawa, reprezentująca markę Kobieta Szczęśliwa;

Stanisław Bubin z redakcji Lady’s Club;

– fotograf Magdalena Ostrowicka – niskie ukłony za Twój trud i artystyczne wyczucie (www.cobraostra.pl);

– wizażystka Ewa Zalot;

– graficy Paweł Okulowski (layout) i Krzysztof Kłosek (skład)

 

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI ZA WSZYSTKO, ZA MIŁE, CIEPŁE SŁOWA I ŻYCZENIA. To zobowiązuje.

Zapraszamy na łamy magazynu Lady’s Club!

 

ZDJĘCIA (C) LADY’S CLUB / MONIKA ROCZYNA (www.monikaroczyna.pl)

PS. Każdy, kto się zgłosi do redakcji, otrzyma od nas Kalendarz Lady’s Club 2017 w prezencie.

Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress