PRZYGOTOWANY NA PRZYGODĘ

W minioną sobotę 12 września 2020 roku w salonie MINI Sikora przy ulicy Warszawskiej 56 w Bielsku-Białej odbyła się wyjątkowa premiera nowego MINI Countryman – w formie pikniku. W czasie wydarzenia zaprezentowane zostało nowe oblicze MINI Countryman w wersjach Cooper, Cooper S ALL4 i Hybryda Plug-in.

Goście mieli okazję odbycia jazd testowych i przekonania się, że nowy Countryman jest jeszcze bardziej wszechstronny, a przy tym niezwykle komfortowy. Nic dziwnego – samochód został zaprojektowany tak, aby poradzić sobie w niemal każdych warunkach, jakie mogą nas spotkać w podróży. MINI Countryman to jednocześnie najbardziej przestronny i najlepiej przygotowany na przygodę model z całej rodziny MINI.

W trakcie imprezy gościom zaserwowano piknikowe przekąski i potrawy z grilla. Mogli również zapoznać się z najnowszą kolekcją marki odzieżowej I Love BB i ofertą namiotów dachowych iKamper.

Premierze towarzyszył konkurs, w którym do wygrania były upominki ufundowane przez partnerów eventu. Sobotnie wydarzenie przyciągnęło wielu fanów motoryzacyjnej przygody.

Obejrzyjcie galerię zdjęć z tego wyjątkowego zdarzenia. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zajrzyjcie tutaj: https://www.facebook.com/minisikora.

ZDJĘCIA: MINI SIKORA BIELSKO-BIAŁA.
Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress