WYSYŁAMY CZYTELNIKOM AŻ 24 NAGRODY!

NAGRODY ZA ROZWIĄZANIE KRZYŻÓWKI Z MAGAZYNU LADY’S CLUB NR 1 (46)

Hasło brzmiało: W CIEPLE KOMINKA

 1. Jeden egzemplarz książki Joanny Mielewczyk „Matka Polka feministka”, wydanej przez Wydawnictwo Czwarta Strona w Poznaniu (www.czwartastrona.pl).

Ewa Dobija, Czechowice-Dziedzice

 1. Jeden egzemplarz książki Agnieszki Lis „Karuzela”, wydanej przez Wydawnictwo Czwarta Strona w Poznaniu (www.czwartastrona.pl).

Henryka Każdoń, Pszczyna

 1. Jeden egzemplarz książki Agaty Przybyłek „Kobiety wzdychają częściej”, wydanej przez Wydawnictwo Czwarta Strona w Poznaniu (www.czwartastrona.pl).

Zofia Tyrna, Bielsko-Biała

 1. Jeden egzemplarz książki Karoliny Wilczyńskiej „Właśnie dziś, właśnie teraz”, wydanej przez Wydawnictwo Czwarta Strona w Poznaniu (www.czwartastrona.pl).

Krystian Durkało, Bytom

 1. Jeden egzemplarz kryminału Ryszarda Ćwirleja „Tylko umarli wiedzą”, wydanego przez Wydawnictwo Czwarta Strona w Poznaniu (www.czwartastrona.pl).

Marzena Talik, Żywiec

 1. Jeden egzemplarz książki Irene Cao „Za wszystkie błędy”, wydanej przez Wydawnictwo Sonia Draga w Katowicach (www.soniadraga.pl).

Krystyna Gądarowska, Katowice

 1. Jeden egzemplarz książki Charlotte Link „Sześć lat. Pożegnanie z siostrą”, wydanej przez Wydawnictwo Sonia Draga w Katowicach (www.soniadraga.pl).

Małgorzata Wojtkowska, Opole

 1. Jeden egzemplarz książki kucharskiej Remigiusza Rączki i Sebastiana Nowaka „Zasmakuj w Sienkiewiczu. Remigiusz Rączka gotuje przysmaki z Sienkiewicza”, wydanej przez Wydawnictwo Sonia Draga w Katowicach (www.soniadraga.pl).

Stefania Czerwińska-Ptak, Chorzów

 1. Jeden egzemplarz książki „Zegarmistrz światła. Tadeusz Woźniak w rozmowie z Witoldem Górką”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

Wacława Szczęśniak, Wisła

 1. Trzy egzemplarze kryminału Karoliny Szewczykowskiej „Druga strona miasta”, wydanego przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka w Warszawie (www.proszynski.pl).

Iwona Izbińska, Nowa Wieś, województwo małopolskie

Grażyna Szostak, Bielsko-Biała

Magdalena Czyrnek, Bielsko-Biała

 1. Dwa egzemplarze książki Michaela Breusa „Potęga KIEDY. Żyj w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem”, wydanej przez Wydawnictwo Znak Literanova w Krakowie (www.znak.com.pl).

Urszula Gabryś, Bielsko-Biała

Barbara Lesińska-Kliś, Sosnowiec

 1. Dwa egzemplarze książki Jolene Hart „EAT PRETTY. Jedz i bądź piękna”, wydanej przez Wydawnictwo Znak Literanova w Krakowie (www.znak.com.pl).

Ewelina Marek, Brenna

Kamila Damek, Dąbrowa Górnicza

 1. Dwa egzemplarze kryminału Marco Malvaldiego „Wyższa karta”, wydanego przez Oficynę Literacką Noir sur Blanc w Warszawie (www.noir.pl).

Sydonia Szeliga, Cieszyn

Elżbieta Polakowska, Tychy

 1. Jeden egzemplarz książki Zbigniewa Mikołejki „Żywoty świętych poprawione ponownie”, wydanej przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl).

Romana Jaskulska, Tychy

 1. Jeden egzemplarz książki Bogumiła Paszkiewicza „Cwana panienka z Juraty. 69 limeryków freewolnych”, wydanej przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl).

Wojciech Wawrzeczko, Cieszyn

 1. Dermaroller, przyrząd do wygładzania zmarszczek i polepszania cery, ufundowany przez Mosaba Group w Inowrocławiu, do której należy sklep internetowy Mosati (www.mosati.pl).

Aleksandra Maśka, Zabrzeg

 1. Biżuteria w trzech zestawach, ufundowana przez Mosaba Group w Inowrocławiu, do której należy sklep internetowy Mosati (www.mosati.pl).

Joanna Duda, Bielsko-Biała

Barbara Włodarczyk-Bujok, Katowice

Dorota Salamon, Bogucice, województwo małopolskie

Dziękujemy Wydawcom i Firmom za ufundowanie nagród.

Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress