AUKCJA CZEKOLADOWEJ PISANKI

1

 

Magazyn LADY’S CLUB rekomenduje aukcję 15-kilogramowej czekoladowej pisanki na rzecz dzieci z chorobą nowotworową – podopiecznych Fundacji ISKIERKA.

W piątek, w pierwszy dzień wiosny, 20 marca o g. 12 startuje internetowa aukcja czekoladowej pisanki zaprojektowanej przez EWĘ MINGE, a wykonanej przez Mistrza Świata Młodych Cukierników MICHAŁA DOROSZKIEWICZA dla Fundacji ISKIERKA.

EWA MINGE tak napisała o udziale w akcji: “Pisanka, którą zaprojektowałam, jest połączeniem sztuki jubilerskiej i cukierniczej. Chciałabym, aby była przyjemna wizualnie, bo smakowita będzie z pewnością. Jeżeli będzie cieszyła oko, to może ze względów estetycznych uniknie zjedzenia. Marzy mi się takie jajo, które będzie kusiło tak samo zmysł wzroku, jak i smaku. Mała wojna wewnętrzna dla szczęśliwego posiadacza pisanki: na emocje i mnóstwo radości z powodu dobrego uczynku, za który otrzyma “małe” cukiernicze dzieło sztuki”.

To “małe” cukiernicze dzieło ma 60 cm wysokości i zostało wykonane ręcznie z ponad 15 kg prawdziwej czekolady! Licytacja odbędzie się za pośrednictwem strony: www.mocczekoladowejpisanki.pl

Od 11 marca czekoladową pisankę można oglądać w Pałacu Sobańskich w Warszawie w siedzie Polskiej Rady Biznesu.

Start aukcji: 20 marca 2015 g.12.
Zakończenie: 24 marca 2015 g.12.

Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z chorobą nowotworową – podopiecznych Fundacji ISKIERKA.

Na zdjęciu od lewej: prezes Fundacji ISKIERKA w Chorzowie, Jolanta Czernicka-Siwecka, projektantka Ewa Minge i mistrz cukierniczy Michał Doroszkiewicz.

2 3

Napisano w Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress