KONKURSOWY MERCEDES OD MOKATE

Silnik 1.6 Turbo o mocy 122 koni z napędem na przednią oś. Dynamiczne, miejskie auto trzeciej generacji w kolorze czerwony metalik, o eleganckiej, sportowej sylwetce, warte ponad 100 tys. złotych. Chcielibyście takie mieć?

A właśnie taki samochód osobowy – nowiutkiego Mercedesa klasy A 180 – otrzymała w czwartek 10 sierpnia w nowym zakładzie Mokate Sp. z o.o. w Żorach pani IRENA ze Stargardu Szczecińskiego, nauczycielka i bibliotekarka, która wygrała go w konkursie Mokate Ceffetteria „Przyjemność codziennie”. Wygrała dzięki wierszowi na temat smaku kawy Caffetteria Mokate (możecie go przeczytać na końcu tej informacji). Wystarczyło tylko kupić jeden dowolnych produktów Caffetteria Mokate za co najmniej 10 zł i wziąć udział w konkursie. Pani Irena zapewniła nas, że kawa Caffetteria Mokate jest codziennym gościem w jej domu, a także w szkole, w której pracuje, bo koleżanki także przekonała do wybornego smaku tej kawy.

Promocja trwała od 3 kwietnia do 30 czerwca. Co tydzień z nadesłanych propozycji wybierane były najciekawsze hasła i wypowiedzi. W sumie w ciągu 13 konkursowych tygodni organizatorzy rozdali aż 300 atrakcyjnych nagród dodatkowych – zestawów kosmetyków Bourjois, ekskluzywnych torebek marki Batycki i zestawów biżuterii firmy YES.

Pani Irena wraz z mężem i nowymi tablicami rejestracyjnymi pod pachą jechała pociągiem ze Stargardu Szczecińskiego do Żor aż 16 godzin, ponieważ  tego dnia gwałtowne burze w centralnej Polsce utrudniły maksymalnie jazdę na Śląsk. Ale warto było znieść trudy tej jazdy, żeby zasiąść za kierownicą własnego Mercedesa. Po krótkim powitaniu przez przedstawicieli działu marketingu Mokate i dopełnieniu formalności pani Irena mogła wyruszyć w podróż powrotną na Pomorze. Nim to się stało, uroczyście pani Irenie kluczyk do auta wręczyli dyrektor marketingu Mokate Sp. z o.o. w Żorach – PATRYCJA GIURKO i przedstawiciel Autoryzowanego Dealera i Serwisu Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. w Bielsku-Białej – MICHAŁ DONIEC. Instruktażu na temat samochodu i jego licznych zalet udzielił pani Irenie i jej mężowi KAMIL BARDELI z firmy Mercedes-Benz Sobiesława Zasady w Bielsku-Białej.

(Galeria zdjęć poniżej)

***

Wręczenie nagrody głównej, jak wspomnieliśmy, odbyło się przed nowym zakładem Mokate, który powstał w pobliżu dotychczasowego. Ten zakład jest jednym z najnowocześniejszych tego typu na świecie. Umożliwi zwiększenie o 30% dotychczasowego wolumenu produkcyjnego Mokate i w znaczący sposób wpłynie na skrócenie czasu realizacji zamówień. Ma około 9 tys. m. kw. powierzchni, a jego kubatura wynosi ok. 40 tys. m. sześc. Znajdzie w nim pracę 40 osób w dziale produkcyjnym. Dodatkowe osoby zostaną zatrudnione w laboratoriach aplikacyjnych, które zostaną uruchomione w najbliższym czasie. Obecnie rodzinna firma Mokate, której założycielami i właścicielami są państwo MOKRYSZOWIE, jest jednym z największych producentów kawy i herbaty w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, oraz czołowym wytwórcą półproduktów dla przemysłu spożywczego. Grupa Mokate składa się z 9 firm zatrudniających ponad 1500 osób (m.in. w Polsce, Czechach i na Słowacji) i wytwarzających około 1200 produktów, sprzedawanych na wszystkich kontynentach.

TEKST STANISŁAW BUBIN, ZDJĘCIA © LADY’S CLUB / www.ladysclub-magazyn.pl

WIERSZ PANI IRENY WART DOBREJ KAWY I DOBREGO MERCEDESA

ONA:

Leniwa kawa na śniadanie,

Wiem, że dla Ciebie też, Kochanie…

ON:

Ja wolę szybką jak Pendolino,

Która wstrząśnie jak mocne kino!

ONA:

To koncert w towarzystwie doborowym,

W nastroju spokojnym i duchowym…

ON:

Mnie smakują mocne bity

i smak rocka wyśmienity!

ONA:

Mnie doskonale skrojona kreacja,

a w podróży – malownicza Chorwacja…

ON:

Dla mnie dżiny i wytarta skóra,

a na wypad – Jelenia Góra!

ONA:

Ja lubię rozsmakować się w konwersacji

w wyjątkowej sytuacji.

ON:

Ja wolę prosto i konkretnie,

byle szczerze, nietandetnie.

ONA i ON:

Jedno z Marsa, z Wenus drugie,

a trzydzieści lat po ślubie.

Co łączy Panią „Ę-Ą” i Pana „Spoko”?

Smak Mokate w filiżance ukryty głęboko!

Napisano w Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress