KSIĄŻKI ZA KRZYŻÓWKĘ

CZYTELNICY NAGRODZENI ZA ROZWIĄZANIE KRZYŻÓWKI

LISTA NAGRODZONYCH ZA ROZWIĄZANIE KRZYŻÓWKI Z NR 1 (40) 2016

Hasło brzmiało: RUMIANE JABŁKO

Jeden egzemplarz książki Mariana Buchowskiego „Buty Ikara. Biografia Edwarda Stachury”, wydanej przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl).

HENRYKA KUKLA, Gliwice

Jeden egzemplarz książki Andrzeja Sieroszewskiego „Wacława Sieroszewskiego żywot niespokojny”, wydanej przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl).

JOANNA KAWECKA, Katowice

Dwa egzemplarze książki Sophie Kinsella „Zakupoholiczka za granicą”, wydanej przez Wydawnictwo Sonia Draga w Katowicach (www.soniadraga.pl).

KAROLINA HANDZLIK, Hecznarowice

AGNIESZKA FORYŚ, Bielsko-Biała

Dwa egzemplarze książki Douglasa Thompsona „Mroczne serce Hollywood. Przepych, pistolety i hazard – w środku globalnego imperium mafii”, wydanej przez Wydawnictwo Black Publishing w Gorlicach (www.blackpublishing.pl).

RENATA FABER, Cieszyn

ADAM KIELAR, Bielsko-Biała

Trzy egzemplarze poradnika Ewy Kempisty-Jeznach „Książka tylko dla mężczyzn”, wydanej przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka w Warszawie (www.proszynski.pl).

PIOTR ŚCIESZKA, Żywiec

SYLWIA DĘBSKA, Szczyrk

EWA MIŁASZEWSKA-CHOINA, Warszawa

Jeden egzemplarz książki Katarzyny Miller „Bez cukru, proszę”, wydanej przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak w Krakowie (www.wydawnictwoznak.pl).

MATYLDA KŁOSEK, Radzionków

Jeden egzemplarz książki Katarzyny Miller i Ewy Konarowskiej „Chcę być kochana tak jak chcę”, wydanej przez Wydawnictwo Zwierciadło w Warszawie (www.zwierciadlo.pl).

DOROTA SAWICKA, Pszczyna

Jeden egzemplarz książki Katarzyny Miller „Królowe życia”, wydanej przez Wydawnictwo Zwierciadło w Warszawie (www.zwierciadlo.pl).

GABRIELA MIKOŁAJCZYK, Bielsko-Biała

Jeden egzemplarz klasyki literatury młodzieżowej, powieści Anny Sewell „Kary Klejnot”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

JAGODA GOREL, Czechowice-Dziedzice

Jeden egzemplarz klasyki polskiej literatury młodzieżowej, powieści Wiktora ZawadyKaktusy z zielonej ulicy”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

MARCIN WICHER, Katowice

Jeden egzemplarz opowieści historycznej Jamesa B. Donovana „Szpiedzy na moście. Sprawa pułkownika Abla i Francisa Gary’ego Powersa”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

JAN SZEWCZULAK, Bielsko-Biała

Jeden egzemplarz thrillera Erskine Childers „Sekrety mielizn”, wydanego przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

KRYSTYNA MUCHA, Zawiercie

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

DZIĘKUJEMY WYDAWCOM – FUNDATOROM NAGRÓD

Upominki wyślemy pocztą.

 

Napisano w Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress