MOC ŚMIECHU. KONKURS LITERACKI WYDAWNICTWA DRAGON

Ruszył pierwszy konkurs literacki na powieść komediową Wydawnictwa Dragon w Bielsku-Białej. Konkurs nosi tytuł MOC ŚMIECHU i zachęca autorów do pisania śmiesznych utworów literackich.

Jako wydawnictwo ambitnie wytyczamy sobie nową ścieżkę obok naszego głównego nurtu prozy gatunkowej, w którym królują kryminał i thriller. Uznaliśmy, że trzeba przestać czytać tylko o rzeczach strasznych, a najlepszym lekarstwem na stres i niepewność w pandemicznej rzeczywistości może być humor. Chcemy pokazać czytelnikom, że śmiech ma ogromną moc. Chcielibyśmy, żeby komedia, niezależnie od tego, czy będzie to komediowa powieść obyczajowa czy komedia kryminalna, częściej gościła na półkach księgarń i w domowych biblioteczkach. Wierzymy, że wśród polskich autorów, tych już wydających, jak i przyszłych, jest wiele osób, które potrafią rozśmieszyć czytelnika. Naszą misją jest znaleźć najlepszych spośród nich i pokazać ich twórczość światu – powiedziała nam JUSTYNA GAŁKA, szefowa działu marketingu w Wydawnictwie Dragon.

Szczegóły dotyczące konkursu, regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej www.wydawnictwo-dragon.pl w zakładce KONKURS NA POWIEŚĆ. Aby wziąć w nim udział, należy wysłać na adres mailowy konkurs@wydawnictwo-dragon.pl

– tekst utworu w formacie .doc, .docx, .rtf, .odt lub .pdf;

– streszczenie utworu;

– wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy.

Utwór nie może być wcześniej publikowany ani nagradzany w innych konkursach. Mogą w nim wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Nagrodą jest wydanie książki w Wydawnictwie Dragon. Termin nadsyłania prac upływa 31 lipca 2020. Ogłoszenie wyników nastąpi do 30 października 2020.

Zatem, Panie i Panowie, do klawiatur! Magazyn Lady’s Club na pewno poinformuje o wynikach.

Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress