MODNE OKNO NA ŚWIAT W SAMYM SERCU BIELSKA-BIAŁEJ

Znakomity pokaz mody olśnił wszystkich uczestników uroczystego otwarcia nowego sklepu z odzieżą w sercu Bielska-Białej – butiku BARLICKIEGO 4 PREMIUM BRANDS. To miejsce jest od początku października 2021gwarancją udanej, szykownej stylizacji. Bielszczanie i wszyscy przyjezdni mają odtąd w jednym miejscu dostęp do najbardziej znanych światowych marek!

W czasie eventu, a także teraz, na bieżąco, w sklepie można podziwiać markowe ubrania premium takich domów mody, jak Calvin Klein, JOOP!, Tommy Hilfiger, DKNY, Ralph Lauren, The Kooples, PME Legend, Strellson, KOCCA, Hetregó i innych. Szczegółowych porad dotyczących wyselekcjonowanej i stale zmieniającej się garderoby udziela fachowa stylistka.

Wysmakowane, eleganckie otwarcie sklepu z udziałem około 70 gości we współpracy z właścicielami butiku zorganizowała Agencja Mody PRESTIGE Edyty Dwornik. W czasie wydarzenia odbyły się konkursy z niespodziankami, które pozwalały uczestnikom wygrać ubrania, kosmetyki i vouchery od patronów imprezy. Główną atrakcją, jak wspomnieliśmy, był pokaz mody z kreacjami noszonymi przez 6 modelek i modeli.. Pyszne przekąski, napitki i jedzenie w czasie afterparty zapewniły Restauracja Stek i Wino oraz 2Be Club.

Więcej szczegółów i informacji dotyczących asortymentu butiku BARLICKIEGO 4 PREMIUM BRANDS można uzyskać pod adresem mailowym sklep.barlickiego4@gmail.com lub pod telefonem 788 607 574, ale oczywiście najlepiej odwiedzić sklep osobiście, gdzie miła obsługa zaprezentuje kolekcje i odpowie na wszystkie pytania.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z październikowego eventu przy ulicy Barlickiego 4 w Bielsku-Białej. ZDJĘCIA: Karolyena shoots on film.

Toast za pomyślność nowego biznesu!
Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress