Myślałeś o MINI?

Kultowe MINI od lat zachwyca ludzi nietuzinkowych i kreatywnych. Jest to idealny wybór dla indywidualistów, pasjonatów, osób, które czują potrzebę wyróżnienia się, przy tym ceniących jakość wykonania i charakter brytyjskiej marki.

Warto wiedzieć, że MINI od niespełna dwóch lat obecne jest na mapie Bielska-Białej, zwiększając rok do roku społeczność zbudowaną wokół dziedzictwa Johna Coopera.

Salon MINI Sikora w Bielsku-Białej otrzymał prestiżową nagrodę Dealera Roku 2020, która przyznawana jest najlepszemu Dealerowi MINI w Polsce.

Wyróżnienie trafiło na ręce Przemysława Brodki, Brand Managera MINI Sikora, który tak komentuje swój sukces: – Tytuł Dealera Roku MINI stanowi dla nas nie tylko ogromną satysfakcję, ale przede wszystkim niebywałą motywację do dalszego działania. Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom i Pracownikom, którzy przyczynili się do naszego sukcesu. To właśnie zadowolenie i uznanie jest dla nas wartością nadrzędną, która sprawia, że pragniemy wciąż się rozwijać i doskonalić. Jest to niesamowite wyróżnienie na tle ogólnopolskim, które cieszy tym bardziej, że otrzymaliśmy je już w pierwszym pełnym roku działalności salonu.

Myślałeś o MINI? Jeżeli nie, to przekonaj się dlaczego powinieneś!

Zapraszamy serdecznie do salonu MINI Sikora w Bielsku-Białej, gdzie doradcy wprowadzą Was w wyjątkowy świat MINI.

Więcej informacji na:
 www.sikora.mini.com.pl

Mateusz Łajczak Doradca ds. sprzedaży samochodów mateusz.lajczak@mini-sikora.pl

Tel. kom.: + 48 695 410 273

Dawid Nycz Doradca ds. sprzedaży samochodów dawid.nycz@mini-sikora.pl

Tel. kom.: +48 691 223 354

Salon MINI Sikora przy ulicy Warszawskiej 56 w Bielsku-Białej.
Napisano w Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress