NAGRODZENI ZA ROZWIĄZANIE KRZYŻÓWKI

LISTA NAGRODZONYCH ZA ROZWIĄZANIE KRZYŻÓWKI Z NR 2 (41) 2016

Hasło brzmiało: ZĄBEK CZOSNKU

1. Dwa egzemplarze książki Jessiki Knoll „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”, wydanej przez Wydawnictwo Znak w Krakowie (www.znak.com.pl).

Anna Wilczek-Gorel, Czechowice-Dziedzice

Ewa Miłaszewska-Choina, Warszawa

2. Trzy egzemplarze książki Sophie Bramly i François Olivennes „Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o seksie i o co wreszcie nie boisz się zapytać”, wydanej przez Wydawnictwo Black Publishing w Gorlicach (www.blackpublishing.pl).

Lucyna Jabłeka, Pszczyna

Celina Mazur, Bielsko-Biała

Jan Szewczulak, Bielsko-Biała

3. Dwa egzemplarze książki Roberta Littella „Dzieci Abrahama”, wydanej przez Oficynę Literacką Noir sur Blanc w Warszawie (www.noir.pl).

Agnieszka Szymłowska, Będzin

Jan Jodłowski, Katowice

4. Dwa egzemplarze książki Pauliny Młynarskiej „Jeszcze czego!”, wydanej przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka w Warszawie (www.proszynski.pl).

Elżbieta Cybułka, Jasienica

Maria Małkowska, Pszczyna

5. Dwa egzemplarze książki Cathy Kelly „Zaczęło się w Paryżu”, wydanej przez Wydawnictwo Sonia Draga w Katowicach (www.soniadraga.pl).

Alina Puchała, Czechowice-Dziedzice

Zofia Przybradzka, Bielska-Biała

6. Jeden egzemplarz książki Renaty Chaczko „Aż do dna”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

Józefa Kozłowska, Bielska-Biała

7. Jeden egzemplarz książki W.E.B. Graffina i Williama E. Butterwortha IV „Czas honoru”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

Elwira Żączykowska, Tychy

8. Jeden egzemplarz książki Justyny Wydry „Ponieważ wróciłam”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

Anna Jurkowska, Katowice

9. Jeden egzemplarz książki Wioletty Leśków-Cyrulik „Sezon zamkniętych serc”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

Marta Nowińska, Bielska-Biała

 

10. Jeden egzemplarz książki Mary Elizabeth Braddon „Tajemnica lady Audley”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

Zenon Błaszczycki, Gliwice

 

11. Jeden egzemplarz książki Marcina Wolskiego „Eurodżihad”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

Bronisława Zawadzka, Ruda Śląska

12. Jeden egzemplarz książki Georginy Howell „Córka pustyni. Niezwykłe życie Gertrude Bell”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl).

Elżbieta Wilson-Kazanecka, Bielska-Biała

13 Jeden egzemplarz tomiku wierszy Michała Jagiełły „Zszywanie – w ucieczce”, wydanego przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl).

Wioletta Bielikowska, Kozy

14. Jeden egzemplarz książki Krystyny Kolińskiej „Preteksty do wspomnień”, wydanej przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl).

Marcin Nowak, Bielska-Biała

15. Jeden egzemplarz książki Agnieszki Wolny-Hamkało „41 utonięć”, wydanej przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl).

Krystyna J. Wolińska-Ręk, Kęty

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

DZIĘKUJEMY WYDAWCOM – FUNDATOROM NAGRÓD

Upominki wyślemy pocztą.

Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress