Kalendarz LADY’S CLUB 2017

logo_LC.indd

Szanowna Pani

Jesienią zamierzamy wydać po raz pierwszy w formacie A2 ekskluzywny kalendarz magazynu LADY’S CLUB 2017 z okazji przypadającego w przyszłym roku 10-lecia naszego czasopisma.

Może zechciałaby Pani ozdobić swoim portretem jedną z kart tego kalendarza? Będę zaszczycony, jeśli to będzie Pani! TAK, właśnie Pani!

Jest to przedsięwzięcie i promocyjne, i komercyjne zarazem, dlatego trzeba się liczyć z pewnymi kosztami. Chcemy promować Pani biznes i nasze czasopismo. W tym luksusowym kalendarzu każda przedsiębiorcza Pani będzie mogła umieścić nie tylko swój wizerunek, ale również dane teleadresowe firmy + logo.

Proszę o telefon, porozmawiamy o tym (509 965 018)!

Nasz grafik przygotował już projekt, chętnie wyślemy go mailem, a karta wybrana przez Panią na dany miesiąc będzie z Panią konsultowana i akceptowana.

Wolne są tylko karty na kwiecień, lipiec, sierpień, październik i listopad, pozostałe są już zajęte – dlatego zachęcam do szybkiej decyzji.

Profesjonalne zdjęcia + wizaż zrobione zostaną w studiu Magdaleny Ostrowickiej (www.cobraostra.pl) w Bielsku-Białej w dogodnym dla Pani terminie we wrześniu. Magda jest autorką większości okładek Lady’s Club.

Parametry kalendarza wieloplanszowego LADY’S CLUB 2017:

– format 420 x 594 mm (A2), spiralowany srebrną spiralą po krótkim boku

– objętość: 6 dwustronnie zadrukowanych kart 4/4 + okładka 4/0

– papier: kreda błysk 170 g

– kartonik 1/3 plecków – karton 275 g

– nakład 2000 egzemplarzy

Każda Pani otrzyma do swojej dyspozycji 150 kalendarzy!

ZACHĘCAM DO UDZIAŁU W PROJEKCIE, WARTO ZNALEŹĆ SIĘ W DOBRYM TOWARZYSTWIE!

Będzie Pani mogła swoim Klientom wręczać ekskluzywne kalendarze LADY’S CLUB z Pani zdjęciem i informacjami o firmie przed świętami Bożego Narodzenia. Planujemy także w listopadzie imprezę promocyjną z udziałem wszystkich bohaterek kalendarza.

Pozdrawiam serdecznie
Stanisław Bubin

redaktor naczelny magazynu Lady’s Club, tel. 509 965 018

Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress