#THFhero – być dla innych

Wierzymy, że otaczający nas świat staje się piękniejszy dzięki wzajemnemu wsparciu i dzieleniu pozytywnych emocji, dlatego postanowiliśmy wyciągnąć pomocną dłoń do najmłodszych, którzy wyjątkowo potrzebują troski i uwagi. Wiadomo – razem można więcej! Działajmy w koalicji.

Jeśli masz dzieci, obserwujesz córkę siostry czy młodszą kuzynkę, dobrze wiesz, że pociechy rosną jak na drożdżach. Z tego faktu można się tylko cieszyć. Martwi jednak inna rzecz – niestety, ubrania nie rosną wraz z dziećmi, przez co stają się produktami pierwszej potrzeby. Kiedy inne dzieci wybierają z rodzicami nowe ubrania, najmłodsi z Domów Dziecka borykają się z problemem dziury w znoszonej koszulce, rozciągniętej bluzy po starszej koleżance czy zbyt krótkich spodni, które jeszcze pół roku temu miały odpowiednią długość. Właśnie dlatego głównym celem naszej akcji jest zebranie jak największej ilości pieniędzy na zakup ubrań dla dzieciaków z Domów Dziecka z całego kraju. Zostań bohaterem – wiemy, że wspólne działanie przynosi najlepszy efekt. Róbmy dobre rzeczy dla siebie i innych. W zeszłym roku udało nam się zorganizować odpowiednią sumę, aby zakupić buty dla dzieci z Domu Dziecka przy ul. Pocztowej w Bielsku-Białej. W 2017 postanowiliśmy poszerzyć listę miejsc, w których chcemy zostawić prezenty, dlatego lista urosła do parunastu placówek z całej Polski. Pomóż nam zrealizować plan i spraw, aby na buziach dzieci z Domów Dziecka zagościł uśmiech. Nie tylko 1 czerwca, w Dzień Dziecka, kiedy planujemy przekazać zakupione przedmioty, ale w każdy inny dzień.
W tym roku działamy razem z marką MR GUGU & MISS GO. Ubrania, które przekażemy najmłodszym, poza spełnianiem podstawowej funkcji, na pewno dostarczą masy pozytywnej energii za sprawą znajdujących się na nich kolorowych nadruków. Kto wie, może dzięki nim dziecięce dni nabiorą wyraźniejszych i weselszych barw?
#THFhero – I WEAR I SHARE
Nosisz, więc dzielisz. Enigmatycznie brzmiący nagłówek pozostawia ogromne pole dla interpretacji hasła. Wierzymy, że dzielenie pozytywnych emocji pozwala je mnożyć w nieskończoność, malując uśmiechy na kolejnych twarzach. W tym roku, w ramach akcji #THFhero, planujemy podarować uśmiech dzieciom z Domów Dziecka. Najmłodsi rosną jak na drożdżach. Jeśli jesteś rodzicem, posiadasz młodsze rodzeństwo, lub w Twojej rodzinie po prostu pełno dziecięcej radości, na pewno wiesz, jak wielu problemów potrafią dostarczyć codzienne dni. Koszulki umorusane w zupie, rękawy maczane w sosie, kolana obklejone błotem są wpisane w uroki dzieciństwa, a to tylko garstka przykładów.
Ubrania – słowo klucz. Produkty pierwszej potrzeby. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy to nie działanie jakiejś ciemnej energii, która hurtowo kurczy wszystkie ubrania Twojej latorośli?… Dzieci rosną jak na drożdżach, a Ty spędzasz sporo czasu wybierając kolejne spodnie, bluzy, buty. A co z tymi, których rodzice nie zabiorą na zakupy?
Właśnie dlatego 24 kwietnia wystartowaliśmy z akcją #THFhero. Po sukcesie zeszłorocznej edycji, w której udało się zebrać odpowiednią ilość środków na zakup solidnych butów dla mieszkańców Domu Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej, postanowiliśmy odważnie pójść o krok dalej i poszerzyć listę Domów Dziecka o kilkanaście placówek z całego kraju. To wspaniałe, prawda? Trendy Hair Fashion już po raz drugi zbierze pieniądze na zakup niezbędnych przedmiotów dla dzieciaków z Domów Dziecka. W tym roku podjęliśmy współpracę z marką kolorowych młodzieżowych ubrań MR GUGU & MISS GO, która dostarczy spodnie, koszulki i inne elementy garderoby w takiej ilości, na jaką pozwolą zebrane środki. Sprawa jest prosta – my działamy, działaj z nami!
Jeśli chcesz się do nas przyłączyć, wejdź na stronę www.thfhero.com, zaznacz Dom Dziecka, który chcesz wspomóc i dopełnij formalności związanych z wpłatą. Po zakończonej zbiórce otrzymasz koszulkę, która będzie namacalnym symbolem Twojego udziału w akcji #THFhero. W myśl zasady I WEAR I SHARE, możesz zrobić zdjęcie oznaczone tagiem #THFhero lub #iwearishare i pokazać je znajomym w mediach społecznościowych.

TRENDY HAIR FASHION

Na zdjęciu u góry Anna Kulec-Karampotis, ambasadorka akcji.

Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress