I ŚLĄSKA KONFERENCJA PŁODNOŚCI

Pod patronatem magazynu LADY’S CLUB odbędzie się I ŚLĄSKA KONFERENCJA PŁODNOŚCI

Zdrowa mama. Zdrowy tata. Profilaktyka zdrowia prokreacyjnego. Markery płodności kobiet i mężczyzn.

PLAKAT

Termin: 16 kwietnia 2015, godz. 16

Miejsce: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, Katowice, ul. Bankowa 11a

Organizatorzy: Fundacja Gyncentrum, Uniwersytet Śląski, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach

LOGO KONFERENCJI_JPG

Konferencja naukowo-szkoleniowa w całości poświęcona będzie kobiecej i męskiej płodności. Jest ona zwieńczeniem kilkumiesięcznych kampanii profilaktyczno-edukacyjnych „Zdrowa mama” i „Zdrowy tata”, których inicjatorem była Fundacja Gyncentrum. Celem kampanii była zmiana postrzegania niepłodności jako problemu, który dotyczyć może w równym stopniu kobiet i mężczyzn w każdym wieku, a także promocja wczesnej diagnostyki zaburzeń płodności i świadomego planowania rodziny. Z uwagi na znaczenie i skalę problemu w czasie konferencji przedstawione zostaną badania naukowe obrazujące płodność mieszkańców Śląska, opracowane na podstawie wyników badań przeprowadzonych w ramach kampanii „Zdrowa mama” i „Zdrowy tata”. Zaproszeni specjaliści zajmujący się leczeniem niepłodności omówią także przyczyny zaburzeń płodności i metody diagnostyczne niepłodności.

W imieniu organizatorów konferencji zapraszamy lekarzy, położne, studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych uczelni, a także wszystkie osoby i instytucje, które chcą zgłębić wiedzę na temat diagnostyki niepłodności.

Program konferencji na stronie www.konferencjaplodnosci.pl

Napisano w Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress