LADY’S TOUR 2015 W BIELSKU-BIAŁEJ

0

Piękne, wspaniałe kobiety, spełnione społecznie i zawodowo, włączyły się w organizację lub wezmą udział w pierwszej takiej imprezie na Podbeskidziu – Rajdzie Samochodowym dla Kobiet LADY’S TOUR pod patronatem – last but not least – magazynu LADY’S CLUB (www.ladysclub-magazyn.pl).

7

Wśród nich na liście znajdują się między innymi: MONIKA ZONTEK, Osobista Stylistka AGATA ZOLICH, JOLANTA REISCH-KLOSE, Butik POLKA, PATRYCJA FUDALA, AGNIESZKA PROROK, PAULINA OŹDZIŃSKA, CHIANTI VISUAL STUDIO, PATRYCJA WOJTAK, AGNIESZKA i GABRIELA z salonu So-green, OLGA ŚLUSARCZYK, IZABELA WĄDOŁOWSKA, EDYTA DWORNIK i IWONA BARTYZEL, firma polsko-czeska PARK LINOWY PROJECT OUTDOOR, KLINIKA GALENA doktora Bogdana Szymali, marka MOTUL, zespół THIS COVER BAND, Dermika SALON & SPA Tkalnia Urody, restauracja włoska OH PERBACCO, ULA ISIS HABOWSKA, PATRYCJA KORCZAGO i LANGUAGE ATELIER, Centrum Rehabilitacji & Spa, Butik La Lune Mode de France, NICOLE SOLECKA – kierowca i pilot rajdów terenowych, Butiq MAGNES, La Monique Exclusive Handbags Collection, Apartament Paryski z Krakowa.

6

Główną organizatorką jest PATRYCJA WOJTAK z Fundacji Militarny Instytut Historyczny w Bielsku-Białej. – Startujemy i kończymy zawody w sobotę 12 września przed Centrum Handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej, na trasie liczącej około 130 kilometrów. Ale oczywiście atrakcji będzie więcej. Już dziś serdecznie zapraszam – mówi Patrycja.

1 ladys new

RAJD JEST IMPREZĄ OTWARTĄ, AMATORSKĄ, przeznaczoną dla kobiet powyżej 18. roku życia. Załogę biorącą udział w rajdzie tworzą kierowca i pilot (warunek podstawowy – muszą to być kobiety). Istnieje możliwość wzięcia dodatkowo dwóch pasażerek. Na wyznaczonej trasie panie będą brać udział w przeróżnych konkurencjach (pod uwagę będą brane także atrakcyjne stylizacje). Zawodniczki muszą wykazać się również pewną wiedzą motoryzacyjną i umiejętnościami technicznymi. Zadań nie należy się bać, będą typowo kobiece i sportowe. Na trasie organizowane mają być także próby sprawnościowe. Trasa (po Bielsku-Białej i okolicach) zostanie szczegółowo opisana w roadbooku, profesjonalnej książce rajdowej z wyznaczonym przebiegiem jazdy.

5

LADY’S TOUR TO ZAWODY SKIEROWANE DO KOBIET lubiących wyzwania i chcących się sprawdzić w warunkach rajdowych. Mają charakter rajdu turystycznego z elementami rywalizacji sportowej. To atrakcyjna propozycja dla kobiet zarówno zaprawionych w wyprawowych bojach, jak i nowicjuszek. Organizatorom zależy również, żeby każda z uczestniczek miała możliwość poznania piękna Beskidu Śląskiego. Celem rajdu jest ponadto popularyzacja zasad bezpiecznej jazdy samochodem, nauka radzenia sobie z autem, dobra, kreatywna zabawa, promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz integracja i aktywizacja środowisk kobiecych.

4

ZAŁOGI KORZYSTAJĄ Z WŁASNYCH POJAZDÓW, ubezpieczonych (OC i NNW), oznakowanych dostarczonymi przez organizatora numerami startowymi i logotypami partnerów wspierających przedsięwzięcie. Wpisowe wynosi 150 zł od osoby. W wybranych konkurencjach uczestniczki skorzystają z pojazdów podstawionych przez organizatora (np. teście Stewarta, jeździe w alkogoglach). Rajd zakończy się podaniem wyników i wręczeniem nagród w miejscu podanym przez organizatora. Wieczorem odbędzie się bankiet dla uczestniczek i zaproszonych gości. Szczegółowe informacje pod adresem mailowym info@ladystour.com.pl i na fanpage’u imprezy www.facebook.com/ladystour. Lista zgłoszeń zamknięta zostanie 7 września.

3

W PRZYSZŁOŚCI TAKIE RAJDY BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ CYKLICZNIE w innych miastach: Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni. Finał Grand Prix LADY’S TOUR odbędzie się w Katowicach.

Magazyn LADY’S CLUB jest oficjalnym patronem medialnym LADY’S TOUR.

0

Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress