NAGRODZENI ZA ROZWIĄZANIE KRZYŻÓWKI

LISTA NAGRODZONYCH ZA ROZWIĄZANIE KRZYŻÓWKI Z NR 6 (39) 2015

Hasło brzmiało: BOŻE NARODZENIE

Cztery egzemplarze książki Zbigniewa Zborowskiego „Pąki lodowych róż”, wydanej przez Wydawnictwo Zysk i S-ka w Poznaniu (www.zysk.com.pl) pod patronatem magazynu Lady’s Club

ANNA GOREL, Czechowice-Dziedzice

ANNA OLEKSANDROWICZ, Katowice

KRYSTIAN SZUMILAJKO, Bielsko-Biała

JOANNA KOZŁOWSKA, Warszawa

Dwa egzemplarze książki Mariusza Urbanka „Wieniawa. Szwoleżer na Pegazie”, wydanej przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl)

WITOLD OGRODOWSKI, Tychy

JANINA Z. STEFAN, Bielsko-Biała

Jeden egzemplarz książki Araela Zurli „Wojciech Kossak. Malarz polskiej chwały”, wydanej przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl)

WANDA JASIŃSKA, Bielsko-Biała

Jeden egzemplarz książki Krzysztofa Dubińskiego „Wojna Witkacego, czyli kumboł w galifetach”, wydanej przez Wydawnictwo Iskry w Warszawie (www.iskry.com.pl)

DOMINIKA GENOWEFA KOTLIŃSKA, Sosnowiec

Dwa egzemplarze książki C.W. Gortnera „Mademoiselle Chanel”, wydanej przez Wydawnictwo Między Słowami w Krakowie (www.znak.com.pl)

– ALINA PUCHAŁA, Czechowice-Dziedzice

MAGDALENA WALDERDORFF, Kozy

Dwa egzemplarze książki Edyty Walęciak-Skórki „Jutro zaczyna się dziś, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość”, wydanej przez Wydawnictwo Helion w Gliwicach (www.sensus.pl)

ALICJA WILCZEK, Czechowice-Dziedzice

BRONISŁAWA ZAWADZKA, Ruda Śląska

Dwa egzemplarze książki Barbary Constantine „Mały człowiek Tom”, wydanej przez Wydawnictwo Sonia Draga w Katowicach (www.soniadraga.pl)

KRZYSZTOF BARAN, Rybnik

ZOFIA TOBIASZ, Bielsko-Biała

Dwa egzemplarze książki Carla-Johana Forssén Ehrlina „O króliku, który chce zasnąć”, wydanej przez Wydawnictwo Sonia Draga w Katowicach (www.soniadraga.pl)

– JAGODA GOREL, Czechowice-Dziedzice

AGATA BUSZ, Bielsko-Biała

Dwa egzemplarze książki Davida Breta „Greta Garbo”, wydanej przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka w Warszawie (www.proszynski.pl)

– MIROSŁAWA WILCZEK, Szczyrk

BOLESŁAWA PARUZEL, Cieszyn

Dwa egzemplarze książki Lydii Netzer „W blasku gwiazd”, wydanej przez Wydawnictwo Black Publishing w Gorlicach (www.blackpublishing.pl)

AURELIA JELEŃ, Ruda Śląska

HENRYKA WOJTUS, Ustroń

Trzy egzemplarze kryminału K.M. Bakowa „Albatros i hiena”, wydanej przez Wydawnictwo FLID w Bielsku-Białej (www.komisarzorlowska.pl)

MAŁGORZATA POPIELARCZYK, Bielsko-Biała

MARIA GONTOWICZ, Bielsko-Biała

JADWIGA WALIGÓRA, Kęty

Jeden egzemplarz książki Wiktora Kreboka „Historia bielskiej siatkówki widziana okiem Wiktora Kreboka”, wydanej przez Wydawnictwo SALVE / itMedical w Bielsku-Białej (www.medicalproject.com.pl)

ROBERT MYNARSKI, Bielsko-Biała

Jeden egzemplarz książki Giovanni Cocco „Pocałunek w dniu Wniebowzięcia”, wydanej przez Wydawnictwo Noir sur Blanc (www.noirsurblanc.pl)

ŁUCJA KROPEL-ZAWADZKA, Bielsko-Biała

Cztery egzemplarze książki dr. Wojciecha Świstuna „Kuracja bez recepty. Tajna broń w kroplach zdrowia”, wydanej przez Medicana Sp. z o.o. w Bielsku-Białej

PIOTR PUCHAŁA, Czechowice-Dziedzice

– EWELINA MAREK, Brenna

– BARBARA LASKOWSKA, Katowice

MARIA MROCZKA-MARZEC, Dąbrowa Górnicza

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM! DZIĘKUJEMY WYDAWCOM – FUNDATOROM NAGRÓD

Upominki wyślemy pocztą.

Szukaj nas także na facebook

Napisano w Aktualności
Archiwum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress